Dębowa podłoga na 25 sposobów

Nowa kolekcja paneli laminowanych wineo 500 to propozycja przede wszystkim dla tych, którzy w swoich wnętrzach chcą cieszyć się widokiem eleganckiej, naturalnej i jedynej w swoim rodzaju podłogi.

Elegancja, trwałość i ponadczasowość to trzy określenia, które na stałe przylgnęły do dębowego drewna i wykonanej z niego podłogi. Na liście tej brakuje jednak jeszcze innej, równie wyjątkowej cechy dębu – jego różnorodności. Właśnie owo bogactwo kolorów i struktur jednego z najszlachetniejszych gatunków drewna zainspirowała markę Wineo do stworzenia nowej kolekcji paneli laminowanych wineo 500.

panele_laminowane_robimy_remont

Dębowe drewno to surowiec, który od stuleci zachwyca wyglądem i trwałością, a przy tym nieustannie zaskakuje swoją różnorodnością. W zależności od odmiany drzewa, sposobu obróbki desek czy też ich wykończenia, może on bowiem całkowicie zmienić swoje oblicze. Zarówno w kontekście barwy i rysunku słojów, jak i struktury powierzchni.

Nowa linia paneli laminowanych wineo to ukłon w stronę tego szlachetnego drewna i propozycja dla wszystkich, którzy lubią aranżacyjną klasykę w odświeżonej i bardziej funkcjonalnej formie. W kolekcji wineo 500 znalazło się bowiem 5 najbardziej charakterystycznych dębowych wzorów, a każdy z nich dodatkowo występuje w 5 różnych wariantach kolorystycznych. W efekcie mamy do wyboru aż 25 dekorów, w których znajdują się zarówno panele jasne, wpadające w biele oraz szarości, jak i utrzymane w ciemnych odcieniach brązu, miodu i delikatnego beżu.

panele_laminowane_robimy_remont

Dodatkowymi atutami produktów z tej kolekcji są zróżnicowane struktury powierzchni, autentyczna, czterostronna fuga i różne rozmiary desek. Nowe panele wineo dostępne są w trzech formatach – M (1290×195 mm), L (1522x246mm) i XL (1847x246mm), dzięki czemu idealnie można je dopasować do klimatu pomieszczenia.

Nowa kolekcja paneli laminowanych wineo 500 to propozycja przede wszystkim dla tych, którzy w swoich wnętrzach chcą cieszyć się widokiem eleganckiej, naturalnej i jedynej w swoim rodzaju podłogi. Nie należy jednak zapominać, że w przypadku produktów wineo wyjątkowa estetyka zawsze idzie w parze z doskonałymi parametrami technicznymi. Klasa ścieralności AC5, klasa użytkowa 33, a do tego płyta nośna Aqua-Stop o podwyższonej odporności na działanie wilgoci to atuty, które z pewnością przekonają do nowej kolekcji również osoby, które od podłogi wymagają przede wszystkim trwałości, wytrzymałości i funkcjonalności.

panele_laminowane_robimy_remont

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.