Dekoracje własnoręcznie wykonane

dekoracje włąsnoręcznie wykonane świąteczne
Fot. Annie Sloan

Przygotowania do Świąt czas zacząć! Dekoracje własnoręcznie wykonane mogą dać nam wiele radości i satysfakcji, a dom zyska dzięki nim wyjątkowy klimat. Trochę kolorów, szczypta złota i wszystko wokół mówi, że Święta już blisko.

Z pomysłami Annie Sloan, eksperta w dziedzinie kolorów i technik dekoracyjnych, każdy może odkryć w sobie artystę. Wykonanie świątecznych ozdób nie będzie trudne, za to bardzo przyjemnie. To sposób na kreatywne spędzanie czasu i rodzinną integrację.

Oryginalne dekoracje we własnym wykonaniu

Może w tym roku nad świątecznym stołem zawisną oryginalne, artystyczne dekoracje własnoręcznie wykonane? Bombki pomalowane farbami Chalk Paint™ w kolorach burgundu i głębokiej zieleni będę tworzyły niepowtarzalną, pełną świątecznej elegancji kompozycję z pnącym bluszczem. To propozycja dla wielbicieli tradycji, ale w nowoczesnym wydaniu.

Annie Sloan ma również pomysł dla fanów rustykalnego klimatu. Z sosnowych szyszek, gałązek i suszonych plastrów pomarańczy wykonacie jedyne w swoim rodzaju łańcuchy i wieńce. Wystarczy użyć wosku pozłotniczego GildingWax, aby dekoracje zyskały świąteczny blask.

Artystyczny klimat we własnym wydaniu
dekoracje świąteczne
Fot. Annie Sloan
swiąteczne dekoracje
Fot. Annie Sloan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Artystyczny klimat w prezentowanych realizacjach zawdzięczamy umiejętnemu połączeniu farb w kilku kolorach. Ściany wykończone zostały Chalk Paint™ w kolorze Honfleur, z kolei stół zyskał nowy wydźwięk dzięki kolorze Burgundy, krzesła i ceramiczne wazony w kolorze Barcelona Orange. Do pomalowania bombek wykorzystano farby Chalk Paint™ w kolorach Burgundy, Honfleur, Amsterdam Green. Do ich ozdobienie przydatny okazał się wosk pozłotniczy GildingWax.

Dekoracje handmade
własnoręcznie wykonane dekoracje
Fot. Annie Sloan
świąteczne dekoracje
Fot. Annie Sloan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W tej realizacji ściany w jadalni zyskały nowy blask dzięki  farbom Chalk Paint™ w kolorze Old White, z kolei do wykończenia stołu sięgnięto po wosk White Chalk Paint Wax.

W przygotowaniu dekoracyjnego papieru przydały się ziemniaki, z których bez problemu wykonamy  stemple. Przy ich pomocy i przy wykorzystaniu farby w kolorze Pure papier dekoracyjny zyskuje oryginalny, niepowtarzalny wzór.

Świąteczny charakter wieńca z zasuszonych plasterków pomarańczy nadaje wosk pozłotniczym GildingWax.

Zobacz także: Jakie kolory we wnętrzach dominowały w minionym roku

1 Comment

  • England have a history of misusing their most talented players. Gazza, Rooney, Le Tiss, and it seems Southgate is from the Bert Millichip school of punishing flair players. Alina Parrnell Duval

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.