Pokój dziecięcy, jak pokój małego artysty

metamorfoza dziecięcego pokoju farbami Chalk Paint

Do stworzenia niepowtarzalnego pokoju dziecięcego wystarczy nasza wyobraźnia i nowoczesne farby. Maluch będzie miał większą radość z przebywania w swoim pokoju, gdy sam zaangażuje się w prace malarskie. Dzięki temu, że farby są bezpieczne dla dzieci, jest to jak najbardziej możliwe.

Pozwólmy dzieciom uwolnić wewnętrznego artystę, dając mu nie tylko pole do popisu na kartce papieru.

„Wprowadzaj maluchy w świat kolorów dzięki drobnym projektom plastycznym – od malowania starych puszek, poprzez personalizowanie gotowych elementów wyposażenia pokoju dziecięcego, jak sztalugi czy mobilne wózeczki z sieciówki” – zachęca Annie Sloan.

metamorfoza dziecięcego pokoju farbami Chalk Paint Annie Sloan

„Chalk Paint ™ to najłatwiejsze narzędzie do metamorfoz. Zabawa farbami może być miłym weekendowym zajęciem, w którym mogą ci pomóc nawet najmniejsze dłonie. Zużyj resztki Chalk Paint ™ z poprzednich projektów i pozwól maluchom eksperymentować z paletą kolorów. Niech szaleją, łącząc barwy i wcielając w życie swoje pomysły, to przecież ich żywioł i ich przestrzeń!” – zachęca Annie.

Zobacz również: Jakimi kolorami malować ściany, aby było modnie?

„Możesz też, z udziałem dzieci, stworzyć mural wypełniony ulubionymi wzorami i motywami swoich pociech – ściana pełna kolorów i wzorów będzie inspirować opowieści na dobranoc przez wiele lat”, zapewnia Annie.

Dostępną w 44 kolorach Chalk Paint ™ można nakładać na prawie każdą powierzchnię, bez gruntowania i szlifowania. Chalk Paint ™ na bazie wody, bezwonna i o niskiej zawartości lotnych związków. Została przetestowana i certyfikowana jako bezpieczna dla dzieci zgodnie z europejskimi przepisami.

metamorfoza dziecięcego pokoju farbami Chalk Paint Annie Sloan

Na zdjęciach mural namalowany przez Lucy Tiffney przy użyciu nowej farby Chalk Paint ™ w kolorze Athenian Black i odcieni z palety farb  Chalk Paint ™. Wózek i sztaluga w Chalk Paint ™ w kolorze Antibes Green, deski podłogowe w Pure White, krzesła w Giverny, Barcelona Orange i Florence. Cena: 30 pln / 120 ml i 145 pln / 1L.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.