Grzejnik z lustrem do małej łazienki

Aby zaoszczędzić przestrzeń i zmniejszyć koszty, warto postawić na produkty niewielkich rozmiarów, które spełniają wiele funkcji. Jednym z nich jest grzejnik łazienkowy, którego panel czołowy wyposażony został w lustro. Grzejnik ma wyrafinowany wygląd, jego obudowę wykonano z polimeru w kolorze antracytowym.

Do małych pomieszczeń należy szukać nie tylko produktów w niewielkich rozmiarach, ale również wielofunkcyjnych, które spełniają funkcje 2 (lub więcej) produktów. Dzięki nim zaoszczędzimy nie tylko pieniądze, ale optymalnie wykorzystamy przestrzeń. Klasycznym przykładem rozwiązania typu „2 w 1” stosowanym w łazienkach od lat, jest wanna z parawanem. Dzięki temu rozwiązaniu korzystamy zarówno z funkcji wanny, jak i prysznica.

Mały grzejnik z lustrem

Dla miłośników urządzeń, które spełniają wiele funkcji, przeznaczony jest niewielki grzejnik łazienkowy Telia. Panel czołowy jego modelu Mirror wyposażony został w lustro. Dlatego jeśli zainstalujemy go w odpowiedniej odległości od umywalki – nie będziemy musieli kupować oddzielnie suszarki łazienkowej i lustra. Urządzenie to spełni funkcje obydwu tych produktów jednocześnie.

Przeczytaj również: Czy można zdjąć grzejnik w mieszkaniu?

Szerokość grzejnika wynosi zaledwie 31,8 cm, wysokość 57,9 cm zaś głębokość 11,2 cm. Dlatego bez problemu wpasuje się do małych łazienek i kuchni. Urządzenie pozwala zaoszczędzić środki finansowe, jak i miejsce na ścianie, które może zostać wykorzystane np. na powieszenie szafki. Lustro nadaje grzejnikowi wyrafinowany wygląd, wpasuje się on idealnie do minimalistycznych łazienek. Warto zaznaczyć, iż istnieje także możliwość zakupu grzejnika w wersji bez lustra.

Wentylator ogrzeje i wysuszy ręczniki

W Telię wbudowano wydajny i cichy wentylator, który zapewnia przyjemną dyfuzję ciepła. W połączeniu z elementem grzewczym znajdującym się w grzejniku bardzo szybko dogrzewa pomieszczenie i suszy ręczniki. Wykonanie tych zadań ułatwia funkcja Boost. Polega ona na pracy urządzenia z maksymalną mocą, przez okres 15 min, dzięki czemu następuje szybki wzrost temperatury. Następnie grzejnik samoczynnie powraca do normalnego cyklu pracy. Funkcję uruchamiamy poprzez specjalny przycisk na wyświetlaczu.

Telia pełni również funkcję suszarki łazienkowej. Wyposażona w elementy, które ułatwią suszenie czy zachowanie porządku w łazience: dwa ramiona wykonane ze stali nierdzewnej na ręczniki czy bieliznę oraz praktyczny, boczny wieszak do dowolnego wykorzystania. Urządzenie zapewnia do 25% oszczędności energii, dzięki zintegrowanemu programowaniu. Cyfrowy wyświetlacz obsługiwany jest za pomocą klawiszy dotykowych.

Do dyspozycji jest programator, który umożliwia wybór jednego z pięciu programu dla każdego dnia tygodnia. Grzejnik z lustrem wyposażono również w funkcję wykrywania obecności Sensor ruchu w ogrzewanym pomieszczeniu automatycznie dostosowuje pracę urządzenia do potrzeb użytkownika. Ponadto dzięki sensorom ruchu i światła, system inteligentnego sterowania automatycznie reaguje na wszystkie zmiany otoczenia. Dlatego dostosowuje pracę grzejnika do nieprzewidzianych okoliczności jak np.: wcześniejszy powrót z pracy czy dłuższa nieobecność użytkowników.

Może cię zainteresuje: Ile kosztuje remont małej łazienki?

Funkcja wietrzenie

Łazienka jest jednym z tych pomieszczeń, które wymagają dobrej wentylacji i częstego wietrzenia. O to, aby podczas wietrzenia nie dochodziło do strat energii – zadba funkcja wietrzenie. Sensor detekcji otwartego okna automatycznie zatrzyma pracę urządzenia na czas wietrzenia pomieszczenia. Telia posiada moc 1800 W. Obudowę urządzenia wykonano z polimeru w kolorze antracytowym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.