Kolekcja lamp Stalactite marki Nowodvorski Lighting – elegancja w nowoczesnym wydaniu

Na wizerunek wnętrza składa się wiele czynników. O ile podstawę tworzą kolory ścian, faktury tkanin i forma mebli, o tyle klimat pomieszczenia budują przede wszystkim dodatki czy oświetlenie.

Wystarczy tylko kilka elementów, by salon, kuchnia czy sypialnia całkowicie odmieniły swoje oblicze. Doskonale widać to na przykładzie 9 lamp z kolekcji Stalactite marki Nowodvorski Lighting. Pełnią bardzo funkcjonalną role, a jednocześnie przyciągają wzrok swoją formą.

Nowoczesne, zachwycające formą lampy Stalactite marki Nowodvorski Lighting to propozycje, które wpisują się w światowe trendy. Łączą bowiem oryginalny design i modną kolorystykę z perfekcją wykonania oraz uniwersalnością zastosowań.

Dyskretny urok nowoczesności

W skład kolekcji wchodzą zarówno plafony, wyposażone aż w 13 punktów świetlnych, jak i minimalistyczne kinkiety w wersji z pojedynczym lub podwójnym źródłem światła. Dzięki czemu typ i rodzaj oświetlenie można bez trudu dopasować do potrzeb konkretnego pomieszczenia. Podstawę lamp sufitowych Stalactite tworzy okrągły plafon ze stali lakierowanej o średnicy 34 centymetrów. Całość dopełnia aż 13 punktów świetlnych w kształcie wąskich rurek o różnej długości. Bazą kinkietów również jest koło. Pojedyncze lub podwójne ramiona – podobnie jak w przypadku plafonu – zakończone są również kloszami w formie rurek. Istotnymi zaletami tego typu lamp jest możliwość dowolnego ustawienia ramion, a także opcja wysunięcia lub schowania źródeł światła. Takie rozwiązanie umożliwia uzyskania zróżnicowanego charakteru emitowanego światła.

Lampy Stalactite marki Nowodvorski Lighting to oryginalny, ale jednocześnie uniwersalny projekt. Doskonale sprawdzi się w różnorodnych aranżacjach: zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak również w przestrzeniach w stylu loftowym. Taka wszechstronność jest z jednej strony zasługą zastosowanego designu, z drugiej – możliwości dostosowania lamp do potrzeb właścicieli i pomieszczenia. Lampy Stalactite marki Nowodvorski Lighting dostępne w trzech różnych formach (plafon, kinkiet pojedynczy i podwójny). Występują również w trzech różnych wariantach kolorystycznych: białym, czarnym i niezwykle modnym połączeniu czerni z mosiądzem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.