Nowoczesne panele winylowe – komfort użytkowania

Nowoczesne panele winylowe zachwycają designem, doskonałymi parametrami technicznymi i wysoką funkcjonalnością, dlatego też cieszą się dużym uznaniem świadomych konsumentów.  

Panele winylowe wineo w wersji Multi-layer to propozycja skierowana do wszystkich osób, pragnących cieszyć się piękną, wytrzymałą i bezpieczną podłogą. Tego typu nawierzchnia posiada płytę nośną HDF Aqua-Protect® i impregnowane krawędzie. Dzięki takim rozwiązaniom podłoga jest jeszcze lepiej chroniona przed wilgocią.

Przeczytaj: Cicha i równa podłoga – maty pod panele laminowane

Zintegrowana mata wyciszająca soundPROTECT skutecznie tłumi natomiast nieprzyjemny dla ucha pogłos kroków. Ogromną zaletą paneli winylowych typu Multi-layer jest również stabilność ich wymiarów i znaczna grubość. Mają one aż 9 milimetrów wysokości. Przekłada się to na lepsze wyrównanie niedoskonałości podłoża. Sprawia również, że panele świetnie nadają się do pomieszczeń, wymagających gruntownych renowacji. Bezklejowy montaż na click pozwala natomiast na przeprowadzenie metamorfozy wnętrza szybko i wygodnie, wykorzystując jedynie piły do przycinania paneli.

 
Stylowa podłoga o różnych obliczach

Panele laminowane Multi-layer marki wineo to doskonałe właściwości techniczne i wysoka funkcjonalność. Wyróżniają się również niezwykle eleganckim designem. W tej wersji dostępne są bowiem produkty z linii wineo 400 wood, wood XL oraz stone. Dwie pierwsze kolekcje to propozycje idealne dla miłośników podłóg o optyce drewna i autentycznej, wyczuwalnej strukturze. Znaleźć tu można panele w tonacji ciepłych, jasnych brązów np. Summer Oak Golden lub Luck Oak Sandy. Są również nowoczesne dekory w odcieniach szarości, jak Eternity Oak Grey. Ciemne, wyraziste wzory iidealne do pomieszczeń w stylu industrialnym, np. Miracle Oak Dry i Valour Oak Smokey.

 

Co więcej, podłogi z kolekcji wineo 400 wood XL z uwagi na wydłużony format nie tylko będą stanowiły fantastyczną ozdobę wnętrza, ale także optycznie je powiększą. Trzecia propozycja podłóg winylowych dostępnych w wersji Multi-layer, czyli kolekcja wineo 400 stone, przypadnie z kolei do gustu wielbicielom bardziej surowych nawierzchni. Zawiera ona w sobie aż 10 intrygujących dekorów o wyglądzie naturalnego kamienia lub płytek w różnych odcieniach szarości, brązu i beżu. Wśród nich na szczególną uwagę zasługuje Fortune Stone Rusty o optyce metalu i z charakterem rdzy, Wisdom Concrete Blue z nowoczesnym wzorem betonu, a także stonowane i subtelne panele Harmony Stone Sandy z wyczuwalną, piaskową strukturą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.