One Flooring Range – inteligentne rozwiązania do podłóg

Produkty do podłóg One Flooring Range to odpowiedź na potrzeby wykonawców profesjonalnych, którzy szukają kompleksowych rozwiązań, dedykowanych różnym potrzebom w zakresie wykańczania podłóg.

Oferta kategoryzuje produkty pod względem ich przeznaczenia na cztery grupy.

W pierwszej znajdują się środki do naprawy posadzek jastrychowych betonowych, preparaty odcinające wilgoć, masy samopoziomujące oraz grunty.

Kolejna kategoria obejmuje kleje przylepcowe, dyspersyjne i kontaktowe, przeznaczone do wykładzin, gumy, LVT, linoleum i PVC.

Trzecią grupę stanowią produkty do mocowania podłóg wykonanych z różnych rodzajów drewna, m.in. deski litej i warstwowej oraz do szerokiej lub wąskiej deski parkietowej.

Ostatnia grupa to kleje do płytek. Dostosowane są do specyfiki różnych podłoży, takich jak kamień naturalny, marmur czy piaskowiec. Znajdują się tu także rozwiązania dedykowane do gresu i ceramiki, grunty odcinające, kleje i fugi mineralne oraz epoksydowe.

Identyfikacja produktów

Ujednolicone zostało nazewnictwo produktów i opakowania. Na etykiecie każdego produktu znajdują się oznaczenia i piktogramy, pozwalające szybko i sprawnie wybrać produkt według przeznaczenia. Znajdziemy tu oznaczenie wagi, czytelne piktogramy, prosty rysunek obrazujący zastosowanie oraz kolorowy pasek, pozwalający na identyfikację obszaru zastosowania.

Jak podkreśla Sławomir Pałka, menedżer ds. produktu Bostik: Czas nie zawsze pracuje na korzyść wykonawców, dlatego muszą działać elastycznie, poszukując nowych rozwiązań. Dobór odpowiedniego produktu znacząco przyspiesza pracę i gwarantuje rzetelne wykonanie projektu. Zadbaliśmy o to, by każdy wykonawca profesjonalny miał możliwość bezproblemowego kompletowania produktów, ściśle dostosowanych do specyfiki danego zlecenia.

Dopasowanie do wymagań

Portfolio dostosowane zostało do wymagań rynku. Produkty zostały pogrupowane, wprowadzono czytelne nazwy i oznaczenia, zadbano o spójną szatę graficzną. W polskiej ofercie pojawiły się również nowości. To dwukomponentowa żywica epoksydowa do renowacji posadzek, szybkosprawna masa samopoziomująca z włóknami, czy grunt do podłoży chłonnych i niechłonnych.

Jak akcentuje Sławomir Pałka: One Flooring Range – to inteligentne rozwiązania Bostik, łączące dbałość o ekologię z właściwościami produktów chemii ciężkiej. Wśród nowości na uwagę zasługuje CONTACT A980 ECO PLUS – ekologiczny klej do wykładzin z rolki, idealny do zastosowania na schodach, czy też FIX A320 TACK – wiecznie żywy klej przylepcowy do płytekdywanowych. Rozwiązania dedykowane do konkretnych zastosowań są łatwe w użyciu i mają szczegółowo dopracowane parametry techniczne. Dzięki temu wykonawcy mogą pracować wygodniej i wydajniej, oszczędzając czas i mając pewność, że efekt końcowy będzie zgodny z zamierzeniami. 

361 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.