Wielkoformatowe płytki gresowe – nowe serie Opoczno

Wielkoformatowe płytki gresowe

Wielkoformatowe płytki gresowe polubiliśmy wszyscy. Tworzą eleganckie podłogi, pozwalają na nieszablonowe realizacje i nadają wnętrzom luksusowego charakteru. Nową serię gresów wprowadza marka Opoczno. Stworzone w ramach kolekcji Grand Concept zachwycają niepowtarzalnymi wzorami inspirowanymi pięknem natury.

Najnowsze propozycje marki Opoczno wyróżnia intrygujące wzornictwo, które umożliwi kreowanie nieszablonowych aranżacji, a wnętrzom zapewni niepowtarzalny klimat. Zarówno architektów, jak też samych inwestorów, przekonają wielkoformatowe płytki gresowe o luksusowych polerowanych powierzchniach. Wśród 13 nowych kolekcji znalazły się propozycje zarówno dla wielbicieli ponadczasowej klasyki, minimalistycznej prostoty, klimatu industrialnego, jak również szykownego glamour.

Wzory inspirowane pięknem kamienia naturalnego, urokiem betonu czy surowością metalu, nie tylko urzekają, ale także zachęcają do przełamywania schematów w aranżacjach wnętrz prywatnych i komercyjnych.

W bogatej palecie wzorów znalazły się propozycje płytek w jasnych kolorach, o nieco delikatniejszym rysunku takie jak: BraveOnyx, NightShade, Distance, Eternal. Wielbicielom wzorów inspirowanych kamieniami z bogatym użyleniem dedykowane są Stonington, Marble Skin, Silver Point, EssentialGraphite. W serii Grand Concept znajdziemy także mocne, wyraziste wzory w zdecydowanych kolorach.

Wyraziste wzory – piękno natury

Luksowe wielkoformatowe gresy

Najmocniejszy akcent w nowej serii Grand Concept stanowią kolekcje o zdecydowanych, wyrazistych wzorach. ColorCrush, Ironic, Desert Wind, Vulcanic Dust oraz Essential Grey to odważne propozycje, które podkreślą charakter i rozmach nowoczesnych projektów.

Wielkoformatowe płytki gresowe

W ColorCrush odkryjemy piękno naturalnego kamienia. Wzór ten zachwyca melanżem żył, załamań i rozświetleń tworzących mocny rysunek podkreślony wyjątkowym kolorem granatu. Tę kolekcję pokochają zwolennicy niebanalnych rozwiązań, ceniący współczesny design inspirowany naturą.

Inspiracja metalem i pustynnym piaskiem

Wielkoformatowe płytki gresowe

Wyjątkowo prezentuje się również kolekcja Ironic o wzorze delikatnie postarzanej blachy, ale w zaskakującym, ciemnoniebieskim kolorze. Różnorodna faktura i polerowana powierzchnia płytek dostępnych w tej serii dała oryginalny efekt głębi, co sprawia, że jest to kolekcja idealna do nowoczesnego loftu.

Niecodzienne oblicze natury odkrywa oryginalna kolekcja Desert Wind, dla której pierwowzorem była pustynna skała. Jej siłę symbolizuje tło w kolorze głębokiej czerni przełamane kontrastującym użyleniem w kolorach bieli i miedzi. Efektem takiego połączenia są płytki o nieprzeciętnej estetyce wpisujące się we współczesne trendy w aranżacji wnętrz.

Wulkaniczna lawa i marmur

luksowe plyty gresowe

Tworząc kolekcję Vulcanic Dust projektanci udowodnili, że można udomowić żywioł. Inspirowane wulkaniczną lawą nowoczesne beżowe płytki ozdobione nieregularnymi rdzawymi żyłami zapewnią wnętrzom spektakularny wygląd.

eleganckie płyty wielkoformatowe

Premierową odsłonę nowej serii Grand Concept uzupełnia Essential Grey o klasycznym wzorze marmuru, w nowoczesnym wydaniu. Kolekcja ta stanowi kwintesencję tego co stworzyła natura. Wyróżnia ją ponadczasowy rysunek kamienia z mocnymi, ciemnymi żyłami, które  wyraźnie dominują na szarym tle, emanuje siłą i wyrafinowaną elegancją. To kolekcja z charakterem, która oprze się kaprysom mody, a nowoczesnym wnętrzom zapewni ponadczasowy wygląd.

13 nowych kolekcji (11 polerowanych i 2 matowe) występuje w trzech formatach płytek: 60×60 cm, 80×80 cm oraz 60×120 cm.

Orientacyjne ceny: 189,99 zł/m2 (60×60 cm), 199,99 zł/m2(80×80 cm), 219,99 zł/m2 (60×120).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.